خدمات پزشکی

جوان سازی صورت با RF

 

از دیگر کاربردهای RF می توان به جوان سازی پوست اشاره کرد. بیشترین جایی که جوانی پوست در آن نمود دارد، پوست صورت و چهره افراد است. به وسیله روش RF میتوان پوست را جوان کرد. با جوان شدن پوست، افراد پوست سفت تری را نیز تجربه میکنند.

عبور امواج RF از میان سلول های پوست، سبب حرکت آن ها، استحکام یا همان جوانی سلول های پوست می شود. فرایند آر اِف را تقریباً در همه سنین می توان استفاده نمود.

جالب است بدانید هیچ اشعه ای در این روش وجود ندارد بلکه یک گرمای کنترل شده در عمق دلخواهی از پوست، توام با عبور امواج ایجاد می شود که نتیجه آن، خروجی مذکور است. این کار علاوه بر تحریک حرارتی فیبرهای کلاژن و الاستین موجود و آغاز التهاب، باعث تحرک روند ساخت کلاژن جدید برای پوست در مدت زمان 180 روز می شود.

این تکنولوژی نوین با استفاده از رادیو فریکوئنسی، در قوام یافتن و جوان شدن پوست نقش ایفا میکند و این یک موضوع ثابت شده است که بلافاصله پس از انجام، تغییرات به خوبی حس میشود.

از عوارض این روش می توان به التهاب سطحی روی پوست با زمان رفع حد اکثر 48 ساعته اشاره کرد.

دست کم سه تا هشت جلسه برای اثربخشی RF لازم است. این میزان جلسات با توجه به شرایط متفاوت است.

کاربرد اصلی جوان سازی پوست با آر اِف، لیفتینگ و درمان چین و چروک است. اما خوب است بدانید از این روش برای رفع جای جوش و زخم و اِسکار نیز استفاده می شود.

دقت فراوانی برای انتخاب مطب زیبایی انجام دهید زیرا این روش های زیبایی، روش های تخصصی هستند که حتماً باید در فضای فیزیکی مجهز و توسط متخصص انجام شوند.

کارشناسان مطب دکتر نرسیس به شما در این زمینه مشاوره ارائه خواهند نمود. راه های ارتباط با مطب دکتر نرسیس در بخش تماس با ما موجود است.