مقاله

پوستی روشن و زیبا با میکرونیدلینگ!

داشتن یک پوست زیبا و شاداب تمام خواسته هر کسی می باشد که برای رسیدن به آن از روش های متفاوتی نظیر بهره گیری از ماسک های خانگی و کرم ها بهره می گیرد اما در این میان ممکن است آنگونه که باید به جواب نرسید و این جاست که میکرونیدلینگ به کمک شما می آید.

کلینیک دکتر نرسیس پذیرای شما عزیزان برای انجام میکرونیدلینگ می باشد. این کلینیک مفتخر بوده که بهترین خدمات را با بهترین قیمت و کیفیت ارائه دهد.
 
 میکرونیدلینگ از طبیعی ترین روش های درمانی برای داشتن یک پوست زیبا و جوان است که به حد زیادی برای درمان شما موثر است و تقریبا هیج عارضه ای ندارد. برای میکرونیدلینگ روش کاری به این گونه می باشد که سوزن های ظریف و استریل شده را با عمق و سرعتی که پزشک تعیین می کند وارد پوست می کنند که این مورد سبب تحریک کلاژن می شود و از همین طریق در جهت رفع چروک پوست و جوانسازی بهره گرفته می شود.
 میکرونیدلینگ تنها به منظور بازسازی و ترمیم صورت می گیرد و به این گونه می باشد که هیچ وقت نمی تواند از خود عارضه ای به جا بگذارد و یا باعث تخریب پوست شود. از مزیت های مهم این روش بدون درد و بدون خونریزی بودن آن است که همین سبب شده است خیال بسیاری افراد برای انجام آن راحت شود هم چنین میکرونیدلینگ یک روش مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد و باید یک نکته مهم را باید درباره ی میکرونیدلینگ بدانید و آن این است که در  میکرونیدلینگ امکان عفونت تقریبا برابر صفر است چرا که منافذ پوست به سرعت بسته می شود. یکی از ویژگی های جالب  میکرونیدلینگ مشاهده بهبود وضعیت صورت حتی در جلسات اول می باشد که متقاضی را برای تکمیل این عمل مشتاق تر می کند و به مرور و با تکرار می توانید با انجام میکرونیدلینگ از داشتن یک پوست زیبا لذت ببرید.