مقاله

آنچه در مورد هاشور ابرو باید بدانیم

هاشور ابرو ، که در واقع همان تاتو کردن است.  اما هاشور ابرو به شکلی متفاوت انجام می گیرد ، هاشور ابرو مورد استقبال خانم های زیادی قرار گرفته است . هاشور ابرو باید هاشور ابرو باعث متقارن و پر جلوه کردن و همچنین قرینه سازی  ابروهای شما می گردد. دختران و خانم های جوان امروزه خیلی زیاد از هاشور ابرو استفاده می کنند .هاشور ابرو باعث می شود چهره شان زیبا تر جلوه کند. استفاده از هاشور ابرو  در واقع تاتویی است  که فقط بررروی ابرو انجام می شود .هاشور ابرو یکی از  زیر مجموعه های تاتو است.
هاشور ابرو برای چه کسانی مناسب است ؟
برای خانم ها و دخترانی که ابروهای نازک دارند هاشور ابرو مناسب است  ، هاشور ابرو برای آن هایی که  به دلیل ژنتیکی یا زایمان ابروهایشان ریخته است نیز توصیه می شود.
انواع مدل های هاشور ابرو 
1- هاشور ابرو به صورت خطی 
در هاشور ابرو به صورت خطی، بین خطوطی که هاشورابرو انجام شده ، مجددا خطوط دیگری را ایجاد می کنند . به این کار در اصطلاح هاشور آبروی خطی می گویند.
2- هاشور هایلایت
در روش هاشور هایلایت ابرو  از دو رنگ تیره و روشن استفاده می گردد .  هاشور هایلایت ابرو  برای کسانی که روی تاتو قدیمی می خواهد هاشور ابرو بزنند مناسب است .
3- هاشور سه بعدی
دراین روش از هاشور ابرو خطای دید در ابروی فرد ایجاد می کنند که هاشور ابرو از نوع سه بعدی گفته می شود. هاشور ابرو  به صورت سه بعدی باعث برجسته شدن ابرو می شود. در هاشور ابرو به روش سه بعدی هاشور ابرو  در جهت ابروها زده می شود . در این روش از هاشور ابرو  ابروها کاملا به صورت طبیعی دیده می شوند.
4- تاتو سایه ابرو
تاتوی تمام سطح ابرو در این روش انجام می گیرد بهترا ست تحت نظر پزشک انجام شود  واین روش تاتوی ابرو باعث می شود که ابرو ها پرتر نشان داده شود. دوام و ماندگاری آن از تاتو معمولی و هاشور ابرو کمتر خواهد بود