مقاله

درمان سلولیت با RF

این روز ها اسم سلولیت بسیار زیاد به گوش شما رسیده است و با وجود منابع اطلاعاتی زیاد برای این بیماری ممکن است هنوز شما ندانید که سلولیت یعنی چه؟! سلولیت یک نوع بیماری می باشد که سبب می شود چربی ها در یک قسمت تجمع پیدا کنند و همین تجمع فروررفتگی های زیادی را در پوست شما به وجود می آورد و سبب بد قیافه شدن پوست و ناصافی آن می شود.

 

 

برای اطلاع بیشتر از روش لاغری موضعی با RF ، اینجا را کلیک کنید.

این بیماری معمولا بیشتر در ران و باسن رخ می دهد و زمان ابتلا به آن بعد از بلوغ می باشد.شیوع سلولیت در زنان بیشتر است اما این بیماری در مردان نیز وجود دارد. برای رفع و درمان این بیماری راه ها و تکنولوژی های بسیاری وجود دارد که یکی از آن ها فرکانس رادیویی یا RF می باشد.

امواج RF یا همان رادیو فرکانسی در دنیای پزشکی کاربرد های فراوانی دارد که از جمله آن ها می توان به درمان سلولیت ، جوانسازی باRF و لاغری موضعی با RF اشاره کرد. معمولا در لاغری موضعی با RF درمان سلولیت نیز صورت می گیرد.RFدر واقع یک روش درمانی کاملا غیر تهاجمی می باشد که به منظور تغییر شکل لایه های زیر سطح پوست از آن استفاده می شود. برای لاغری موضعی با RF از یک دستگاه کاملا پیشرفته در جهت از بین بردن چربی های اضافی چه در مردان و چه در زنان بهره گرفته می شود و هم چنین در همین راستا از RF برای درمان سلولیت نیز استفاده می شود و می توان سلولیت را به طور کامل درمان کرد. همان طور که از نام RF پیداست از امواج رادیویی در این روش بهره گرفته می شود و به هیچ عنوان این روش بر لایه های سطحی پوست تاثیر گذار نبوده و عمدتا بر لایه‌های عمیق‌تر پوست همچون درم تاثیر می گذارد.