مقاله

چرا برای ابروهایمان از میکروپیگمنتیشن استفاده کنیم؟!

از گذشته تا حال روش تاتو برای ترسیم برخی از خطوط و رفع نقایص موجود در چهره به مانند کمبود ابرو ها بهره گرفته می شد و همواره تعداد زیادی از بانوان خواستار انجام این عمل بوده اند. هم اکنون نیز روش میکروپیگمنتیشن که در واقع از همان تاتو سرچشمه می گیرد مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته و تعداد زیادی از کلینیک های زیبایی این عمل را انجام می دهند و شما به راحتی می توانید به این نمونه اعتماد کنید چرا که روش میکروپیگمنتیشن ترسیم خطوط مویی طبیعی در لابه لای موهای ابرو ی شما می باشد که کاملا طبیعی جلوه می کند.
برای دیدن نمونه کارهای میکروپیگمنتیشن ابرو، اینجا را کلیک کنید.
در این میان شاید برای شما این پرسش به وجود بیاید که چرا باید از این روش به جای تاتوی سنتی بهره بگیریم؟ پاسخ ما به شما این گونه می باشد که رنگ دانه های بهره گرفته شده در روش میکروپیگمنتیشن کاملا ضد حساسیست و طبیعی می باشد و در انجام این عمل ( به ویژه اگر زیر نظر پزشک باشد) بهداشت به صورت کامل رعایت می شود و از سوزن هایی که استریل شده هستند بهره گرفته می شود. هم چنین در میکروپیگمنتیشن رنگدانه ها در قسمت هایی از پوست جایگزین می شوند که ماندگاری بالایی داشته باشند چرا که مهم ترین عامل ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو به کار پیگمنتر بستگی دارد.
میکروپیگمنتیشن علاوه بر کاربرد های زیبایی که دارد در زمینه پزشکی نیز از آن بهره گرفته می شود و شما به راحتی می توانید به این روش اعتماد کنید. در مطب دکتر نارسیس برای انجام این عمل از رنگدانه های مطمئن بهره گرفته می شود که این رنگ دانه ها فاقد هرگونه مواد سمی می باشند. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا در مقاله های بعدی با ما همراه باشید.