میکروپیگمنتیشن

دکاپاژ، ریمو و کاور ابرو

هر سه مورد دکوپاژ ابرو، کاور ابرو و ریمو ابرو، اقدامات ترمیمی ابرو محسوب می‎شوند که نوع مصرف و کاربرد آن ها با توجه به شرایط متفاوت است.
دکوپاژ به معنی اصلاح ابرو در زمینه رنگ است. دکوپاژ در شرایطی مورد استفاده قرار می‎گیرد که رنگ موجود مورد رضایت فرد نباشد و برای بهتر کردن رنگ ابرو از روش دکوپاژ بهره گرفته می‎شود.
ریموو کردن به معنی پاک کردن تتو ابرو است. در مواقعی که رضایت از تتو وجود ندارد یا عیبی به نحوه و انجام آن وارد است، ریموو ابرو توصیه می شود تا نتیجه دلخواه حاصل شود.
کاور ابرو هم همانطور که از نام آن پیداست، به معنی پوشاندن اطراف ابرو است. بعضاً پس از پاک کردن تتو، جای پاک کردن ها در اطراف ابرو باقی می ماند. کاور ابرو این ایرادها را رفع می‎کند. در واقع کاور ابرو یک روش آرایشی اصلاحی است.
مجموعه روش‎های اصلاحی فوق، در این مطب با بهترین کیفیت ارائه می‎شود. مراجعه به بخش نمونه کارها برای رویت جهت حصول اطمینان توصیه می‎شود.
شما می‎توانید در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درباره دکوپاژ ابرو، ماور ابرو و ریموو ابرو، از طریق اطلاعات تماس موجود، از مشاوره رایگان کارشناسان این مطب بهره مند شوید.